نحوه کارکرد سایت

 

سایت W3Template بعنوان یکی از بزرگترین و کامل ترین مراجع دانلود و خرید و فروش قالب های آماده وب سایت در پاییز 1392 توسط گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت (W3Developers) معرفی شد.
در این وب سایت کاربران می توانند قالب های مورد نظر خود را بر اساس دسته بندی و نوع، جستجو کرده و از آنها استفاده نمایند.
در این سیستم شما می توانید به راحتی و تنها با ثبت نام در سایت به دانلود و دریافت قالب های سایت اعم از فارسی و انگلیسی، رایگان و یا فروشی بپردازید.
اما شما به عنوان کاربر سایت می توانید نقشی فراتر از یک مصرف کننده داشته باشید. اگر شما خود طراح قالب هستید و یا توانایی فارسی سازی قالب های انگلیسی را دارید، می توانید محصولات و قالب های خود را برای استفاده عموم چه به صورت رایگان و چه به صورت فروشی در وب سایت ما قرار دهید. تنها کافیست فایل قالب خود را به صورت zip شده به همراه دیگر اطلاعات مورد نیاز از طریق پنل کاربری در سایت آپلود کنید.
در صورتی که قالبی را برای فروش قرار می دهید، به ازای هر خرید که توسط دیگر کاربران انجام می شود، 25% مبلغ فروش به عنوان سهم سایت در نظر گرفته شده و مابقی آن در حساب کاربری شما ذخیره خواهد شد. شما می توانید با استفاده از پنل کاربری درخواست تسویه حساب نمایید که در این صورت تمامی مبلغ نمایش داده شده در حساب شما، به حساب بانکی شما منتقل خواهد شد.

 

جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، خواهشمندیم حتماً نکات زیر را مدنظر داشته باشید :

  • هنگام آپلود فایل ها حتماً به موارد مربوطه از قبیل فرمت های قابل قبول توجه کنید.
  • توضیحات قالب خود را به صورت کامل وارد نمایید.
  • کلمات کلیدی را به صورت کامل و صحیح وارد کرده و کلمات را با کاما یا ویرگول انگلیسی از یکدیگر جدا کنید.
  • در صورتی که قصد فروش قالبی را دارید، توجه داشته باشید که قیمت آن را به ریال وارد کنید.
  • در خرید قالب های سایت دقت کنید. چرا که مبلغ پرداختی جهت خرید قالب به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد!