قوانین و مقررات

 
  1. هرگونه کپی برداری از محصولات، نمونه کارهای شرکت جرم محسوب شده و شکایات از اینگونه اشخاص از طریق پلیس فتا پیگیری خواهد شد.
  2. در پروژه های طراحی سایت، کلیه سایت با توجه به درخواست مشتری انجام شده، و پس از برآورد قیمت و هزینه، در صورت اضافه شدن درخواست ها، مشتری باید هزینه اضافی کار را پرداخت نماید.
  3. کلیه پروژه های طراحی سایت با 6 ماه پشتیبانی رایگان به همراه 10% تغییر بدون دریافت هزینه، انجام خواهد شد.
  4. در هنگام اخذ پروژه 50% مبلغ کل پروژه از مشتری گرفته می شود، 30 % در میانه راه و 20% در هنگام تحویل پروژه.در صورت انصراف مشتری در میانه راه،  کلیه 50% هزینه اولیه برای ضررو زیان شرکت اخذ خواهد شد.
  5. پروژه هایی که به اتمام می رسند باید حداکثر بعد از 10 روز توسط مشتری به صورت کامل تسویه شوند. بدیهی است پروژه هایی که تسویه کامل را انجام ندهند، فاقد پشتیبانی بوده و بعد از یک ماه عدم تسویه کامل، منجر به حذف پروژه خواهند شد.
  6. در صورت عدم موفقیت شرکت در تحویل پروژه در زمان تعیین شده، به ازای هر هفته دیرکرد به مشتری مبلغ 7% هزینه کل پروژه پرداخت خواهد شد.
  7. شرکت ما فقط در قبال کلیه قالب های در سایت و نحوه کارکرد صحیح آنها مسئول است، اما مسئول آموزش طرز استفاده از آنها نیست.
  8. با کاربرانی که قالب های دیگران را در سایت برای فروش قرار دهند، به شدت برخورد خواهد شد. لطفا از هرگونه کپی برداری از قالب های دیگر بپرهیزید.
  9. فقط قالبهای در سایت برای فروش قرار می گیرند که از کیفیت بالا و فارسی سازی مناسب برخوردار باشند و لینک نمایش آنلاین داشته باشند.

 


 

بدیهی است تمامی افرادی که از خدمات سایت ما استفاده می کنند مستلزم رعایت قوانین سایت می باشند و فرض بر این است افرادی که از سایت استفاده می کنند قوانین آن را پذیرفته اند.

 

این قوانین برای جلوگیری از هرگونه ابهام بنا شده است، بدیهی است همانگونه که شما به ما اعتماد دارید، ما هم سعی در جذب اعتماد شما کاربران گرامی داریم.

 


 

با تشکر

مدیریت سایت

طراحان و توسعه دهندگان وب سایت