کسب درآمد آنلاین

فرصت کسب درآمد از اینترنت

 

اگر مایل به کسب درآمد از طریق اینترنت هستید، ما برای شما دو پیشنهاد بسیار عالی داریم که هر دوی آن ها در این سایت موجود است. و با عضویت رایگان در فروشگاه قالب های وب سایت W3Template این امکانات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

کسب درآمد اینترنتیهمکاری در فروش و بازاریابی

سیستم کسب درآمد برای صاحبان وبسایت ها ( وبمسترها )

در این سیستم فقط کافی است که لینک سایت W3Template را در وب سایت خود قرار دهید تا در این صورت از خرید مشتریانی که از سایت شما و با لینک اختصاصی شما وارد سایت ما شده اند پورسانت دریافت کنید. پورسانت شما 10% از قیمت کل محصول به صورت خالص است که مستقیما به حساب شما واریز می شود.

راستچین کردن قالب ، همکاری در فروش

  • فروش قالب سایت و اسکریپت
  • سیستم کسب درآمد برای برنامه نویسان و کاربران ماهر اینترنت
  • راستچین کردن قالب های وردپرس و HTML

 

در این سیستم شما به راحتی می توانید قالب های html، wordpress یا هر سیستم دیگری را تولید و یا از روی نمونه های خارجی ترجمه و راستچین کنید و برای فروش در سایت ما قرار دهید..

در این صورت از فروش هر آیتم مبلق 70% از قیمت کل به صورت خالص به شما پرداخت خواهد شد و مابقی آن ، برای بازار یاب ها و سهم سایت است.

 نحوه استفاده از سیستم کسب درآمد فروشگاه

با یک عضویت سریع و ساده به ما بپیوندید تا از همین امروز کسب و کار اینترنتی خود را به صورت رایگان شروع کنید. سیستم های کسب رآمد سایت ما به طوری ساده طراحی و پیاده سازی شده است که هر کاربری با هر سطحی از مهارت می تواند به راحتی از آن استفاده کند. همچنین در خواست تسویه حساب به صورتی است که هر زمان از ماه کاربران می توانند درخواست تصویه حساب خود را برای ما ارسال کنند و حد اکثر تا 24 ساعت بعد پول خود را دریافت کنند.

نحوه کار از سیستم کسب درآمد

توجه داشته باشید که، با ایجاد یک حساب کاربری می توانید از هر دو سیستم به طور هم زمان استفاده کنید.

 

جدول تعرفه ها

  آیتم های عادی آیتم های ویژه
سهم طراح از هر فروش 70% 50%
سهم سایت از هر فروش 20% 40%
سهم بازاریاب از هر فروش 10% 10%